AIRMAR DT812 235kHz, 100W, Smart™ Sensor, Plastic with Valve, NMEA 2000®, 12-Degree Tilt, DT | DT812PV-235-N2
SKU AIRDT812PV-235-N2 Categories ,
Description
Additional information
Weight 2.2 lbs
Dimensions 10 × 8 × 4 in