AIRMAR DT800 235kHz, 100W, Smart™ Sensor, Stainless with Valve, NMEA 2000®, 0-Degree Tilt, DT | DT800SV-235-N2
SKU AIRDT800SV-235-N2 Categories ,
Description
Additional information
Weight 3.95 lbs
Dimensions 18 × 14 × 8 in