AIRMAR DT800L 235kHz, 100W, Smart™ Sensor, Bronze Long-Stem, NMEA 2000®, 0-Degree Tilt, DT | DT800L-235-N2
SKU AIRDT800L-235-N2 Categories ,
Description
Additional information
Weight 4.55 lbs
Dimensions 10 × 8 × 4 in