AIRMAR DT800 235kHz, 100W, Smart™ Sensor, Plastic with Valve, NMEA 2000®, 0-Degree Tilt, DT | DT800PV-235-N2
SKU AIRDT800PV-235-N2 Categories ,
Description
AIRMAR DT800 PLASTIC W/V TH SMART 0° DT | DT800PV-235-N2
Additional information
Weight 2.25 lbs
Dimensions 10 × 8 × 4 in